Rekordi

Rekordi ZPK-a (muški)

 

50 METARSKI BAZEN
DISCIPLINA IME GOD REZULTAT DATUM NATJEC
50sl TODOROVIĆ MARIO 88 22.3 5,7,09 OPH
100sl TODOROVIĆ MARIO 88 48.77 4,7,09 OPH
200SLO DELAČ MARIO 85 1,52,09 6,7,09 OPH
400SLOB MUŽEK MATEO 92 4,00,04 16,7,09 JPH
800SLO ROKI NIKŠA 88 8,39,65 11,7,10 OPH
1500SL MUŽEK MATEO 92 16,31,55 4,4,09 HRV-SLO
50L TOLIĆ IVAN 88 26.04 7,7,06 EJP
100L ROKI NIKŠA 88 55.58 5,7,09 OPH
200L MUŽEK MATEO 92 2,04,37 28,2,09 MMZPK
50P CAPAN IVAN 92 28.55 20,8,10 OIM
100P CAPAN IVAN 92 1,02,95 07-14-06 EJP
200P ŠKUGOR LUKA 89 2,16.97 29,6,09 MI
50D TODOROVIĆ MARIO 88 23.45 26,7,09 SP
100D TODOROVIĆ MARIO 88 52.09 31,7,09 SP
200D ROKI NIKŠA 88 1,59,58 11,8,08 OI
200MJ ROKI NIKŠA 88 2,00,91 6,7,09 OPH
400MJ ROKI NIKŠA 88 4,21,6 4,7,09 OPH
4X50K ZPK 1,34,89 3
4X100K Tanasovski,Delač,Todorović,Bičanić 3,19,7 4,7,09 OPH
4X200K Roki,Mužek,Delač,Todorović 7,32,03 3,7,09 OPH
4X100MJ Roki,Škugor,Todorović,Delač 3,38,77 6,7,09 OPH
25 METARSKI BAZEN
DISCIPLINA
50SL TODOROVIĆ MARIO 88 21.38 19,12,09 EPH
100 SL TODOROVIĆ MARIO 88 47.35 19,12,09 EPH
200SLO DELAČ MARIO 84 1,46,21 29,11,09 PEPH
400SLOB MUŽEK MATEO 92 3,50,75 20,3,09 OPH
800SLOB DELAČ MARIO 85 8,25,55 19,12,09 EPH
1500SL DELAČ MARIO 85 15,56,7 19,12,09 EPH
50L TOLIĆ IVAN 88 24.32 15,12,07 EP
100L TOLIĆ IVAN 88 52.59 20,12,08 EPH
200L MUŽEK MATEO 92 1,58,42 03-02-08 OPH
50P KRIŽAN ANTE 87 26.92 23,12,09 MRM
100P KRIŽAN ANTE 87 59.35 19,12,09 EPH
200P ŠKUGOR LUKA 89 2,09,22 23,12,09 MRM
50D TODOROVIĆ MARIO 88 22.72 13,12,08 EP
100D TODOROVIĆ MARIO 88 50.29 10,12,09 EP
200D ROKI NIKŠA 88 1,54,71 8,7,09 MMS
200MJ ROKI NIKŠA 88 1,56,59 8,7,09 MMS
400MJ ROKI NIKŠA 88 4,16,53 12,12,08 EP
100MJ DELIĆ NIKOLA 85 55.49 9,12,06 EP
4X50K Todorović,Tanasovski,Delač,Bičanić 1,27,9 8,7,09 MMS
4X100K Delač,Tanasovski,Todorović,Križan 3,11,46 21,12,08 EPH
4X200K Todorović,Delač,Kužnar,Biščanić 7,15,21 19,12,09 EPH
4X50MJ Tolić,Križan,Delač,Tanasovski 1,38,12 23,12,08 MR
4X100MJ Tolić,Križan,Todorović,Delač 3,29,99 20,12,08 EPH

 

Rekordi ZPK-a (ženski)

 

50 METARSKI BAZEN
DISCIPLINA IME GOD REZULTATI DATUM NATJEC
50SL BENČIĆ ANDRIJANA 87 26.35 24,5,09 MMZO
100 SL TRIŠIĆ ANJA 87 57.84 9,7,10 PH
200SLO TRIŠIĆ ANJA 87 2,03,01 10,7,2008 OPH
400SLOB TRIŠIĆ ANJA 87 4,25,18 12,7,2008 OPH
800SLO TRIŠIĆ ANJA 87 9,31,15 22-24.2.08 MMTUL
1500SL ŠESTAK MARTINA 90 19,36,33 06-23-06 RPH
50L BOLANČA IVANA 89 29.63 11,7,10 OPH
EP BOLANČA IVANA 89 1,04,56 11,7,10 OPH
200L PAVLIN KIM 92 2,21,12 10,7,2008 OPH
50P JUKIĆ MIRNA 86 32.51 01-01-00 JPH
100P JUKIĆ MIRNA 86 1,10,56 01-01-00 JPH
200P JUKIĆ MIRNA 86 2,28,29 1.1.002 JPH
50D BENČIĆ ANDRIJANA 87 28.24 11,7,2008 OPH
100D BENČIĆ ANDRIJANA 87 1,03,41 8,7,09
200D BENČIĆ ANDRIJANA 87 2,27,23 14,7,006 OPH
200MJ JUKIĆ MIRNA 86 2,19,27 1.1.001 JPH
400MJ PAVLIN KIM 92 5,04,87 4,7,09 OPH
4x100SL Pavlin,Benčić,Bednjanec,Trišić 3,55,26 11,7,09 OPH
4x200sl Trišić,Bednjanec, Bolanča,Dragojević 8,42,2 8,7,10 OPH
4X50MJ
4X100MJ Bolanča,Dragojević,Benčić,Trišić 4,20,39 10,7,10 OPH
25 METARSKI BAZEN
DISCIPLINA IME GOD REZULTATI DATUM NATJEC
50SL BENČIĆ ANDRIJANA 87 25.48 19,12,09 EPH
100 SL TRIŠIĆ ANJA 87 55.62 25,11,10 EP
200SLO TRIŠIĆ ANJA 87 1,59,9 17,7,10 PS
400SLOB TRIŠIĆ ANJA 87 4,14,75 22,12.07 EPH
800SLO TRIŠIĆ ANJA 87 8,57,58 19,12,09 EPH
1500SL
50L BOLANČA IVANA 89 28.68 20,11,09 MMM
100L BOLANČA IVANA 89 1,00,96 19,12,09 EPH
200L BOLANČA IVANA 89 2,11,88 20,11,09 MMM
50P DRAGOJEVIĆ LANA 88 31.47 21,11,09 MMM
100P DRAGOJEVIĆ LANA 88 1,08,71 20,11,09 MMM
200P JUKIĆ MIRNA 86 2,27,63 01-01-01 JPH
50D BENČIĆ ANDRIJANA 87 27.3 21,11,09 MMM
100D BENČIĆ ANDRIJANA 87 1,01,11 20,11,09 MMM
200D BENČIĆ ANDRIJANA 87 2,20,08 19,12,09 EPH
200MJ JUKIĆ MIRNA 86 2,17,38 1.1.001 JPH
400MJ JUKIĆ MIRNA 86 4,53,35 1.1.001 JPH
100MJ SABO NIKOLINA 92 1,03,03 21,11,09 MMM
4X50SL Benčić,Trišić,Bednjanec,Turčinović 1,43,04 22,3,09 OPH
4x100SL Benčić,Bednjanec,Trišić,Turčinović 3,46,6 20,12,08 EPH
4X200SL Trišić,Benčić,Gabrilo, Pavlin 8,20,61 20,12,08 EPH
4X50MJ 1,55,6
4X100MJ Bolanča,Dragojević,Benčić,Trišić 4,06,89 19,12,09 EPH

Rekordi mitinga ZPK

 

MUŠKI ŽENSKE
DISCIPLINA IME PREZIME GOD KLUB REZULTAT DATUM DISCIPLINA IME PREZIME GOD KLUB REZULTAT DATUM
50SLOB MARKO TANASOVSKI 89 ZPK 23.13 2009 50SLOB MIROSLAVA NAJDANOVSKI 88 RS 26.49 2008
100SLOB TODOROVIĆ MARIO 88 ZPK 50.12 2009 100SLOB MIROSLAVA NAJDANOVSKI 88 RS 57.26 2005
200SLOB STRAGA DOMENIK 88 PCO 1,54,28 2008 200SLOB ANJA TRIŠIĆ 87 MED 2,08,45 2002
50LEĐA ANTE MAŠKOVIĆ 79 JS 26.43 2005 50LEĐA SANJA JOVANOVIĆ 86 JD 28.25 2008
100LEĐA ANTE CVITKOVIĆ 86 JS 56.66 2006 100LEĐA SANJA JOVANOVIĆ 86 JD 1,02,0 2.008
200LEĐA MATEO MUŽEK 92 ZPK 2,04,37 2009 50PRSNO DAJANA ZORETIĆ 84 ZPK 33.03 2005
50PRSNO VANJA ROGULJ 82 MZ 28.49 2008 100PRSNO SMILJANA MARINOVIĆ 77 PCO 1,12,76 2008
100PRSNO VANJA ROGULJ 82 MZ 1,02,81 2002 200PRSNO JOVANA BOGDANOVIĆ 92 RS 2,38,59 2008
200PRSNO LUKA ŠKUGOR 89 ZPK 2,17,91 2009 50DELFIN DENISA SMOLENOVA 88 VTB 28.1 2008
50DELFIN MARIO TODOROVIĆ 88 ZPK 24.19 2007 100DELFIN DENISA SMOLENOVA 88 VTB 1,02,62 2008
100DELFIN MARIO TODOROVIĆ 85 ZPK 52.76 2009 200MJEŠ TANJA ŠMIT 90 ZK 2,24,46 2007
200MJEŠ SAŠA IMPRIĆ 86 MZ 2,05,55 2007
50 METARSKI BAZEN
DISCIPLINA IME GOD REZULTATI DATUM NATJEC
50SL BENČIĆ ANDRIJANA 87 26.35 24,5,09 MMZO
100 SL TRIŠIĆ ANJA 87 57.84 9,7,10 PH
200SLO TRIŠIĆ ANJA 87 2,03,01 10,7,2008 OPH
400SLOB TRIŠIĆ ANJA 87 4,25,18 12,7,2008 OPH
800SLO TRIŠIĆ ANJA 87 9,31,15 22-24.2.08 MMTUL
1500SL ŠESTAK MARTINA 90 19,36,33 06-23-06 RPH
50L BOLANČA IVANA 89 29.63 11,7,10 OPH
EP BOLANČA IVANA 89 1,04,56 11,7,10 OPH
200L PAVLIN KIM 92 2,21,12 10,7,2008 OPH
50P JUKIĆ MIRNA 86 32.51 01-01-00 JPH
100P JUKIĆ MIRNA 86 1,10,56 01-01-00 JPH
200P JUKIĆ MIRNA 86 2,28,29 1.1.002 JPH
50D BENČIĆ ANDRIJANA 87 28.24 11,7,2008 OPH
100D BENČIĆ ANDRIJANA 87 1,03,41 8,7,09
200D BENČIĆ ANDRIJANA 87 2,27,23 14,7,006 OPH
200MJ JUKIĆ MIRNA 86 2,19,27 1.1.001 JPH
400MJ PAVLIN KIM 92 5,04,87 4,7,09 OPH
4x100SL Pavlin,Benčić,Bednjanec,Trišić 3,55,26 11,7,09 OPH
4x200sl Trišić,Bednjanec, Bolanča,Dragojević 8,42,2 8,7,10 OPH
4X50MJ
4X100MJ Bolanča,Dragojević,Benčić,Trišić 4,20,39 10,7,10 OPH
25 METARSKI BAZEN
DISCIPLINA IME GOD REZULTATI DATUM NATJEC
50SL BENČIĆ ANDRIJANA 87 25.48 19,12,09 EPH
100 SL TRIŠIĆ ANJA 87 55.62 25,11,10 EP
200SLO TRIŠIĆ ANJA 87 1,59,9 17,7,10 PS
400SLOB TRIŠIĆ ANJA 87 4,14,75 22,12.07 EPH
800SLO TRIŠIĆ ANJA 87 8,57,58 19,12,09 EPH
1500SL
50L BOLANČA IVANA 89 28.68 20,11,09 MMM
100L BOLANČA IVANA 89 1,00,96 19,12,09 EPH
200L BOLANČA IVANA 89 2,11,88 20,11,09 MMM
50P DRAGOJEVIĆ LANA 88 31.47 21,11,09 MMM
100P DRAGOJEVIĆ LANA 88 1,08,71 20,11,09 MMM
200P JUKIĆ MIRNA 86 2,27,63 01-01-01 JPH
50D BENČIĆ ANDRIJANA 87 27.3 21,11,09 MMM
100D BENČIĆ ANDRIJANA 87 1,01,11 20,11,09 MMM
200D BENČIĆ ANDRIJANA 87 2,20,08 19,12,09 EPH
200MJ JUKIĆ MIRNA 86 2,17,38 1.1.001 JPH
400MJ JUKIĆ MIRNA 86 4,53,35 1.1.001 JPH
100MJ SABO NIKOLINA 92 1,03,03 21,11,09 MMM
4X50SL Benčić,Trišić,Bednjanec,Turčinović 1,43,04 22,3,09 OPH
4x100SL Benčić,Bednjanec,Trišić,Turčinović 3,46,6 20,12,08 EPH
4X200SL Trišić,Benčić,Gabrilo, Pavlin 8,20,61 20,12,08 EPH
4X50MJ 1,55,6
4X100MJ Bolanča,Dragojević,Benčić,Trišić 4,06,89 19,12,09 EPH

Rekordi mitinga Vidra

 

PLIVAČI PLIVAČICE
kategorija A (15 i 16 godina) kategorija A (14 i 15 godina)
disciplina ime i prezime godište klub rezultat godina disciplina ime i prezime godište klub rezultat godina
100 mješovito FRAN KRZNARIĆ 94 MZ 59.25 2009. 100 mješovito KATARINA RADOŠ 96 MZ 1,06.99 2010.
100 delfin MIHAEL VUKIĆ 94 OLIMP 56.32 2010. 100 delfin KATARINA RADOŠ 96 MZ 1,03.90 2010.
100 leđno KRISTIJAN KOMLENIĆ 97 MZ 55.46 2013. 100 leđno JELENA IVKOVIĆ 98 MZ 1,04.55 2012.
100 slobodno MIHAEL VUKIĆ 94 OLIMP 51.89 2009. 100 slobodno JAN VRANIĆ 0 0 OLIMP 58.95 2013.
100 prsno NIKOLA OBROVAC 98 MDZ 1,03.56 2013. 100 prsno EMA BUDIMIR 98 DZ 1,15.83 2012.
kategorija B (14 godina) kategorija B 13 godina)
disciplina ime i prezime godište klub rezultat godina disciplina ime i prezime godište klub rezultat godina
100 mješovito NIKOLA OBROVAC 98 MDZ 1,01.87 2012. 100 mješovito LUCIJA JURKOVIĆ PERIŠA 97 ŠŠ 1,07.11 2010.
100 delfin OLIVER BIJELIĆ 97 1,00.46 2011. 100 delfin MERI ČIZMAR 95 MZ 1,08.34 2008.
100 leđno KRISTIJAN KOMLENIĆ 97 MZ 59.16 2011. 100 leđno LUCIJA JURKOVIĆ PERIŠA 97 ŠŠ 1,05.14 2010.
100 slobodno KRISTIJAN KOMLENIĆ 97 MZ 53.53 2011. 100 slobodno LUCIJA JURKOVIĆ PERIŠA 97 ŠŠ 59.76 2010.
100 prsno NIKOLA OBROVAC 98 MDZ 1,05.82 2012. 100 prsno LUCIJA JURKOVIĆ PERIŠA 97 ŠŠ 1,15.68 2010.
kategorija C (13 godina) kategorija C (12 godina)
disciplina ime i prezime godište klub rezultat godina disciplina ime i prezime godište klub rezultat godina
100 mješovito KRISTIAN KOMLENIĆ 97 MZ 1,06.06 2010. 100 mješovito LORENA JEREBIĆ 0 2 ZPK 1,10.87 2013.
100 delfin BENJAMIN GRATZ 96 SHUN 1,04.90 2009. 100 delfin LORENA JEREBIĆ 0 2 ZPK 1,11.48 2013.
100 leđno DARKO CRNOGAJ 96 ZPK 1,02.48 2009. 100 leđno LORENA JEREBIĆ 0 2 ZPK 1,09.26 2013.
100 slobodno DARKO CRNOGAJ 96 ZPK 56.72 2009. 100 slobodno NIKOLINA ĐURIĆ 99 MDZ 1,03.82 2011.
100 prsno NIKOLA OBROVAC 98 MDZ 1,10.58 2011. 100 prsno EMA ŠARAR 98 SS 1,20.15 2010.
kategorija D (12 godina) kategorija D (11 godina)
disciplina ime i prezime godište klub rezultat godina disciplina ime i prezime godište klub rezultat godina
100 mješovito LUKA TKALČEVIĆ 0 1 MZ 1,10.12 2013. 100 mješovito KATARINA MIROSAVLJEVIĆ 97 MZ 1,17.19 2008.
100 delfin MIHAJLO ČEPRKALO 99 22.APR 1,09.77 2011. 100 delfin NIKOLINA TUBIĆ 99 22.APR 1,17.99 2010.
100 leđno LUKA TKALČEVIĆ 0 1 MZ 1,05.43 2013. 100 leđno VALENTINA ĆURILA 95 MZ 1,15.20 2006.
100 slobodno MIHAJLO ČEPRKALO 99 22.APR 59.92 2011. 100 slobodno KATARINA MIROSAVLJEVIĆ 97 MZ 1,07.45 2008.
100 prsno DOMINIK BAT 94 MZ 1,15.61 2006. 100 prsno GEORGIA KADOGLU 98 CHM 1,22.81 2009.
MJEŠOVITA ŠTAFETA
8×50 slobodno APK MLADOST 97 MZ 3,47.13 2013.