Prvenstvo Hrvatske za kadete

U petak 21. i subotu 22. srpnja na bazenu Svetice održano je državno prvenstvo za kadete.

U tri natjecateljska programa nastupilo je 200 natjecatelja koji su isplivali plivačke norme za ovo natjecanje.

Prvog dana natjecanja naši kadeti Dominik Mušanić, Karlo Delić, Lovro Martinec i Karlo Ivanović postali su prvaci Hrvatske u štafeti 4x200m slobodno.

Karlo Ivanović je u pojedinačnoj konkurenciji osvojio dva odličja. Srebrnu medalju na 100 i 200 metara leđno.

U štafeti 4x100m slobodno Dominik Mušanić, Lovro Martinec, Marko Božić i Karlo Ivanović osvojili su srebrnu medalju, dok je štafeta 4x100m mješovito u sastavu Karlo Ivanović, Matej Štander, Lovro Martinec i Marko Božić osvojila brončanu.

Po zbroju malih bodova po klubovima naši dečki su izvrsni 4., dok su djevojke zauzele 11. mjesto.

Čestitamo svim našim osvajačima medalja, kao i svim Zpk-ovcima na odličnim rezultatima i isplivanim osobnim rekordima.

Želimo svima ugodan odmor i vidimo se u rujnu!