Prvenstvo Hrvatske za kadete 18.-19.2023., Šibenik

U konkurenciji 21 hrvatskog kluba i 120 kadeta i kadetkinja, Zagrebački plivački klub nastupio je s 11 plivača i plivačica, te ostvario zapažene rezultate.

Svaki start našim članovima donio je novi osobni rekord, a neki su se okitili i medaljama. Najuspješniji je bio Karlo Ivanović koji je osvojio srebrnu medalju na 100m i 200m leđno. Dječaci (Mušanić, Martinec, Delić, Ivanović) su u štafeti 4x200m slobodno, postali kadetski prvaci Hrvatske.

U disciplini 4x100m mješovito osvojili su brončanu medalju, a 4x100m slobodno, u neizvjesnoj završnici, osvoji su srebrnu medalju.

Na listi uspješnosti klubova, plivači su zauzeli, odlično, treće mjesto, a plivačice 10. mjesto.

Nakon završetka natjecanja posjetili smo memorijalno igralište Dražena Petrovića.

Još jednom čestitamo svim našim plivačima na odlično odrađenom natjecanju!