13. Mini Grand Prix miting sv. Krševan, Zadar, 26. – 27.11.2022.

Na 13. tradicionalnom međunarodnom mitingu sv. Krševana nastupilo je 300 plivačica i plivača iz 23
hrvatska kluba, te jednog iz Bosne i Hercegovine.

Na prvom ovosezonskom mini GP, naš klub je predstavljalo 18 plivačica i plivača, odnosno 12 kadeta
i 6 mlađih kadeta. Svaki start za naše natjecatelje donio je i novi osobni rekord, a naši kadeti već su
krenuli u vrlo uspješan lov na norme za prvenstvo Hrvatske.

Najuspješniji naš predstavnik bio je kadet Karlo Ivanović koji je osvojio zlato u disciplini 100m leđno
dok se dva put penjao na nešto nižu stepenicu i osvojio srebro na 200m leđno i 400m mix.

Srebrnom medaljom na 800m slobodno na kraju natjecanja nas je razveselio Karlo Delić.

Također treba istaknuti našu mušku štafetu 4×50 slobodno, u sastavu Dominik Mušanić, Matej
Štander, Karlo Delić, Karlo Ivanović, koji su u vrlo napetoj utrci doplivali do odličnog četvrtog, a treće
mjesto pobjeglo im je za 70 stotinki.

I ostali naši natjecatelji u obje kategorije, otplivali su svoje najbolje rezultate i pokazali da se forma
sigurno poboljšava za nadolazeća natjecanja.

Čestitamo svim natjecateljima na odlično odrađenom natjecanju!