Popisi selekcija ZPK-a 2022./2023.

1. EKIPA

svaki dan ( 6:00 ) 7:00 - 9:00 / 15:00 : 17:00
sub 7:00 - 9:00

Glavna trenerica: Iva Pavelić Zouhar, prof.
Pomoćne trenerice: Lana Dragojević, mag.cin., Javorka Julijan, prof.

1. Babić Franka 2008.
2. Čulina Nika 2001.
3. Gradiški Leon 2007.
4. Habazin Dominik 2002.
5. Hren Mia 2007.
6. Ivanović Helena 2007.
7. Iveković Matea 2006.
8. Juras Ana 2008.
9. Komadina Maksim 2004.
10. Lovrić Iva 2002.
11. Margetić Pavao 2006.
12. Marinov Ana 2007.
13. Martinović Nikša 2008.
14. Omićević Adrijan 1995.
15. Omićević Antonio 1995.
16. Peić Eva 2008
17. Pelin Patrik 2007.
18. Popović Leda 2008.
19. Potlaček Ana 2006.
20. Radičević Marta 2005.
21. Radić Tara 2004.
22. Sajfert Ivana 2003.
23. Savanović Iva 2008.
24. Španiček Stela 2004.
25. Todorović Mario 1988.
26. Veličković Jakša Bepo 2006.
27. Vrdoljak Toni 2006.
28. Zaradić Ana 2007.
29. Žerjav Sven 2006.

1. EKIPA

svaki dan ( 6:00 ) 7:00 - 9:00 / 15:00 : 17:00
sub 7:00 - 9:00

ML. JUNIORI

1. Barić Paula 2009.
2. Begić Jelena 2009.
3. Dabanović Mila 2009.
4. Fabijanac Zora 2009.
5. Kanižaj Juraj 2008.
6. Knežević Anamarija 2009.
7. Matković Vito 2008.
8. Momčilović Vanja 2009.
9. Posavec Karla 2009.
10. Vrbanac Jurja 2009.

Glavna trenerica: Iva Pavelić Zouhar, prof.
Pomoćne trenerice: Lana Dragojević, mag.cin., Javorka Julijan, prof.

1.E

uto čet 17:15 - 18:00 sub 9:00 - 9:45

1. Budak Fran 2015.
2. Delić Rosa 2016.
3. Goda Vedran 2014.
4. Krilčić Bartol 2014.
5. Majstorović Marin 2014.
6. Matanić Magdalena 2015.
7. Pavušin Erik 2015.
8. Stepinac Ena 2015.
9. Šajnović Nikolina 2016.
10. Šoštarić Emili 2015.
11. Šulentić Niko 2015.

Trener: Ante Orlović, mag.cin.
2. A

pon sri pet 17:00 - 18:00

1. Baljak Fran 2014.
2. Blažević Luka 2014.
3. Brajković Maša 2014.
4. Brčić Dora 2013.
5. Dropuljić Maks 2014.
6. Đurinac Duga 2013.
7. Gogić Gašpar 2014.
8. Ivezić Vita 2014.
9. Kešetović Erik 2014.
10. Kešetović Filip 2014.
11. Maganić Toma 2013.
12. Marić Leona 2013.
13. Marošević Marta 2013.
14. Pavić Elena 2013.
15. Sever Rita 2014.
16. Sokač Sara 2013.
17. Šalić Kristina 2014.
18. Šimović Tonka 2013.
19. Stepinac Leona 2013.

Treneri: Javorka Julijan, prof.

2. B

pon sri pet 18:30 - 19:30

1. Arić Bruna 2014.
2. Barać Svebor 2014.
3. Ćulap Anto 2013.
4. Futač Filip 2014.
5. Jakovljević Toni 2014.
6. Janjić Noa 2014.
7. Kralj Filip 2014.
8. Kurtanjek Petar 2014.
9. Ljucović Iris 2013.
10. Martinec Antun 2013.
11. Medić Niko 2014.
12. Mihelčić Maris 2014.
13. Milković Leon 2014.
14. Moro Eva Maria 2015.
15. Ohnjec Leon 2014.
16. Suljević Deni 2013.
17. Varga Erin 2013.
18. Vučenović Stela 2013.

Trenerica: Ana Radić, bacc. cin.

2. C

uto čet 18:30 - 19:30 sub 8:00 - 9:00

1. Bajuk Ivona 2014.
2. Besednik Korina 2014.
3. Bujadilo Nina 2014.
4. Čotić Lucija 2014.
5. Kapović Ino 2014.
6. Kordić Marin 2014.
7. Kraljek Vedran 2014.
8. Kreš Lara 2014.
9. Lipar Liam 2015.
10. Lulić Leona 2013.
11. Majer Jan 2014.
12. Sokolić Karlo 2014.
13. Sokolović Dominik 2015.
14. Spaić Lovro 2014.
15. Šuman Rita 2013.
16. Šuman Tia 2013.
17. Tolić Lena 2014.
18. Župančić Gabrijel 2014.

Trenerica: Ana Radić, bacc.cin.

3. GODINA

SVAKI DAN
17:00 - 18:30

1. Baldasari Damjan 2013.
2. Fabijanac Mila 2014.
3. Jagatić Toni 2014.
4. Jovičić Petar 2014.
5. Karabin Marta 2014.
6. Marić Jura 2013.
7. Matić Leon 2014.
8. Mikulić Tomislav 2013.
9. Mušanić Jan 2013.
10. Neveščanin Petar 2013.
11. Prosinečki Leon 2014.
12. Špehar Luka 2013.
13. Vujinović Marin 2014.

Trenerica: Ana Radić, bacc. cin.

KADETI

svaki dan
7:00 - 9:00 / 15:00 - 17:00
sub 7:00 - 9:00

1. Buljan Tara 2011.
2. Božić Marko 2009.
3. Delić Karlo 2009.
4. Delić Kiara 2011.
5. Hojski Marko 2009.
6. Ivanović Karlo 2009.
7. Ivezić Eva 2011.
8. Kos Luka 2009.
9. Martinec Lovro 2009.
10. Matić Mihael 2009.
11. Mikelić Mara 2011.
12. Mušanić Dominik 2009.
13. Stojević Toni 2009.
14. Šijaković Eleni 2010.
15. Štander Matej 2009.
16. Štefanec Mihael 2010.
17. Žabek Martin 2010.

Trenerica : Nives Martinec, prof.

Mlađi kadeti 1

svaki dan 9:00 – 10:00
svaki dan 17:00 - 18:30

1. Balen Nicolas 2011.
2. Blažević Fran 2011.
3. Goda Marin 2012.
4. Hill Ulić Alex 2012.
5. Horvat Laštro Ruđer 2011.
6. Janjić Ivan 2012.
7. Kos Ivan 2012.
8. Loina Josip 2012.
9. Lončarić Luka 2011.
10. Marić Grga 2011.
11. Pezelj Jan 2011.
12. Popović Adela 2012.
13. Popović Karla 2012.
14. Posavec Vito 2012.
15. Skočić Luka 2011.
16. Sokolić Marko 2011.
17. Turčinović Vanja 2012.
18. Zaradić Mateo 2011.
19. Zeljko Marin 2011.
20. Žugec Viktor 2011.

Trenerica: Lana Dragojević, mag. cin.
Pomoćni trener: Miroslav Sever, prof.

Mlađi kadeti 2

svaki dan 9:00 – 10:00
svaki dan 18:30 - 20:00

1. Brnić Saša 2013.
2. Fabečić Dorotea 2013.
3. Jakovljević Franko 2012.
4. Kosović Dita Maria 2013.
5. Kraić Mak 2012.
6. Kralj Ema 2013.
7. Melher Hana 2013.
8. Peić Maria 2013.
9. Prosinečki Vito 2011.
10. Prtenjača Julija 2012.
11. Smojver Leda 2012.
12. Špoljar Konti Karlo 2012.
13. Štimac Lucija 2013.
14. Tufekčić Borna 2012.
15. Večkovec Eli 2012.
16. Zdjelar Marko 2012.

Trenerica: Lana Dragojević, mag. kin.
Pomoćni trener: Miroslav Sever, prof.

USAVRŠAVANJE 1

pon sri pet
16:00 - 17:00 ili 9:00 - 10:00

1. Bejuk Petra 2009.
2. Blagajčević Emil 2008.
3. Čvrljak Korina 2009.
4. Đorđević Dominik 2011.
5. Fabeta Tin 2007.
6. Golubić Maks 2009.
7. Graljuk Julija 2012.
8. Graljuk Marcel 2013.
9. Graljuk Nina 2010.
10. Harambašić Petar 2010.
11. Hinić Nikola 2012.
12. Ivanović Njegovan Lola 2010.
13. Ivezić Lara 2008.
14. Jovičić Filip 2010.
15. Juras Tonka 2005.
16. Kaštelančić Borna 2008.
17. Kovač Kalođera Fran 2010.
18. Kuzmec Mihael 2007.
19. Lončarek Tin 2007.
20. Lukačević Marko 2003.
21. Majsec Martin 2004.
22. Marković Paola Sara 2009.
23. Maros Stjepan 2009.
24. Milas Ivan 2005.
25. Milas Toni 2006.
26. Pavić Lovro 2008.
27. Pischiutta Marko
28. Popović Juran 2006.
29. Puhar Josip 2007.
30. Raić Lucijan 2009.
31. Skiba Tomislav 2010.
32. Smojver Lovro 2009.
33. Škrobo Leo 2008.
34. Šojat Nikša 2011.
35. Vlahek Lora 2011.

Trenerica: Javorka Julijan, prof.

USAVRŠAVANJE 2

uto čet 19:00 - 20:00
sub 9:00 – 10 ::00

1. Barr Josip 2012.
2. Brajković Bruno 2009.
3. Burmudžija Dorian 2010.
4. Cindrić Klara 2011.
5. Čorba David 2010.
6. Čuljat Luka 2008.
7. Ćurko Jakov 2012.
8. Drašković Noa 2006.
9. Drašković Timon 2009.
10. Dropuljić Meri 2010.
11. Havidić Niko 2012.
12. Horvat Magdalena 2012.
13. Jambrošić Karlo 2009.
14. Jovanović Mak 2010.
15. Keserović Hermina 2010.
16. Knezović Lukas 2012.
17. Korenika Martin 2009.
18. Kosović Fran 2012.
19. Kovačević Vito 2012.
20. Krešo Davor 2013.
21. Lekić Nikola 2011.
22. Matejaš Lukas 2009.
23. Miholjek Bono 2009.
24. Nardić Vinka 2009.
25. Pap Marta 2010.
26. Pavković Vito 2012.
27. Petrović David 2009.
28. Ridzak Patrik 2008.
29. Samardžija Marko 2007.
30. Skorić Luce 2013.
31. Šoštarić Lena 2013.
32. Švagelj Filip 2011.
33. Vlašić Ema 2008.
34. Zorko Petar 2009.

Trener: Miroslav Sever,prof.
Deathlon
Trango
Virtus
Tehnoguma
Tgstil
Masaprint
Erste
Traveller
Inetec
Zomark
Ekonerg
Copyright © 2012.-2018. Zagrebački Plivački Klub. Sva prava pridržana.