Subota, 28 Siječanj 2017 18:57

Regionalno prvenstvo Hrvatske za ml. kadete i kadetkinje

Na Regionalnom prvenstvu Hrvatske Regija 3, za ml. kadete i kadete, održanom 21.- 22.01.2017. na Bazenu Utrina u Zagrebu, naši plivači i plivačice osvojili su pregršt medalja. 
U ekipnom poretku ml. kadeti ZPK – a osvojili su drugo mjesto iza Mladosti, a ispred trećeplasirane Dubrave dok su kadeti zauzeli treće mjesto iza prvo i i drugoplasirane Mladosti i Dubrave. Čestitamo svim našim osvajačima medalja kao i svim našim natjecateljima na otplivanim rezultatima u svim disciplinama.

Posebno bi istaknuli respektabilnih 59,46 Eme Firi kao posljednja izmjena u štafeti 4 x100 Mješovito (mix) te izvrsnih 610 bodova koje je osvojila Stela Španiček u disciplini 400 m slobodno s vremenom 4:36,52.

Kadet Borna Kišasondi je u svih 8 utrka u kojima je nastupio isplivao osobne rekorde.

Bravo svima !!!

Medalje :

400m SLOBODNO

MLAĐE KADETKINJE 
 2. Nina Drljača 
3. Matea Iveković
KADETKINJE
2. Stela Španiček
MLAĐI KADETI
3. Roko Sučević

100m PRSNO
MLAĐE KADETKINJE
1 Nina Drljača
3 Matea Iveković
KADETKINJE
3. Iva Kluk
MLAĐI KADETI
1 Toni Vrdoljak

200m LEĐNO
MLAĐE KADETKINJE
2 Petra Blažanović
KADETI
1 Borna Kišasondi

200m MJEŠOVITO
MLAĐE KADETKINJE
1 Petra Blažanović
3 Nina Firi
KADETKINJE
1 Ema Firi

4x100m SLOBODNO
MLAĐE KADETKINJE
1 ZPK 1 ( Matea Iveković, Nina Firi, Petra Blažanović, Nina Drljača )
3 ZPK 2 ( Ana Potlaček, Julia Mlinarić, Klara Brozović, Lora Škalić )
KADETKINJE
1 ZPK 1 ( Ema Firi, Tara Radić, Paola Čulina, Stela Španiček )
MLAĐI KADETI 
3 ZPK 1 ( Roko Sučević, Toni Vrdoljak, Vjeran Mihovilović, Igor Lukičić )

100m SLOBODNO
MLAĐE KADETKINJE 
2 Matea Iveković
3 Nina Drljača
KADETKINJE 
3 Stela Španiček
KADETI
3 Borna Kišasondi

50m LEPTIR
MLAĐE KADETKINJE
1 Matea Iveković
2 Petra Blažanović
3 Nina Firi
MLAĐI KADETI
1 Roko Sučević

200m PRSNO
MLAĐE KADETKINJE
1 Nina Drljača
3 Petra Blažanović
KADETKINJE
3 Ema Firi
KADETI
2 Mario Zaradić

800m SLOBODNO
KADETI
3 Borna Kišasondi

4x100m MJEŠOVITO (MIX)
MLAĐI KADETI I ML. KADETKINJE
2 ZPK 1 (Roko Sučević, Nina Drljača, Vjeran Mihovilović, Matea Iveković )
3 ZPK 2 ( Petra Blažanović, Toni Vrdoljak, Nina Firi, Igor Lukačić )
KADETI I KADETKINJE
2 ZPK 1 ( Borna Kišasondi,Mario Zaradić,Stela Španiček,Ema Firi)