1. GODINA S.13

 

Prezime i ime

God.

1.

Gogić Gašpar

2014.

2.

Đurkan Fran

2013.

3.

Ivezić Vita

2016.

4.

Medić Niko

2014.

5.

Šalić Kristina

2014.

           

pon - sri - pet 19:10 - 20:00

           

1. GODINA S.14

 

Prezime i ime

God.

1.

Barać Borna

2013.

2.

Barać Svebor

2015.

3.

Dmitrović Jan

2014.

4.

Gjurašić Karlo

2016.

5.

Gvozdenović Benjamin

2013.

6.

Janjić Noa

2014.

7.

Juričić Ivan

2014.

8.

Kordić Marin

2014.

9.

Kralj Filip

2015.

10.

Majer Jan

2014.

11.

Matković Mia

2014.

12.

Pavliš Franjo

2014.

13.

Skorić Luce

2013.

14.

Sokolić Karlo

2014.

           

uto - čet 18:10 - 19:00; sub 9 - 10:00

           

2. GODINA S.21

 

Prezime i ime

God.

1.

Delišimunović Luka

2013.

2.

Drndelić David

2014.

3.

Glamuzina Šime

2013.

4.

Graljuk Marcel

2013.

5.

Ivić Karlo

2013.

6.

Jagatić Toni

2014.

7.

Jagatić Una

2012.

8.

Karabin Marta

2014.

9.

Kralj Ema

2013.

10.

Matić Leon

2014.

11.

Prosinečki Leon

2013.

12.

Tokić Nika

2014.

13.

Večkovec Eli

2012.

14.

Vinac Goran

2013.

           

pon - sri - pet 18:00 - 19:00

           

2. GODINA S.22

 

Prezime i ime

God.

1.

Bartolić Rok

2011.

2.

Brnić Saša

2013.

3.

Fabečić Dorotea

2013.

4.

Fabijanac Mila

2014.

5.

Jovičić Petar

2014.

6.

Melher Hana

2013.

7.

Peharda Izidora

2013.

8.

Popović Erik

2012.

9.

Serdar Bruno

2013.

10.

Skočić Luka

2011.

11.

Štimac Lana Yalinda

2013.

12.

Trogrlić Šimun

2012.

13.

Tufekčić Borna

2012.

14.

Vujinović Marin

2014.

           

pon - sri - pet 19:00 - 20:00

           

3. GODINA S.31

 

Prezime i ime

God.

1.

Baldasari Damjan

2012.

2.

Crnec Marko

2012.

3.

Delišimunović Matej

2011.

4.

Eškerica Marta

2013.

5.

Graljuk Julija

2012.

6.

Kraić Mak

2012.

7.

Mikulić Tomislav

2013.

8.

Mušanić Jan

2013.

9.

Obad Marta

2010.

10.

Pavliš Klara

2012.

11.

Peić Maria

2013.

12.

Pezelj Jan

2011.

13.

Posavec Marija

2014.

14.

Radeljak Noa

2012.

15.

Smojver Leda

2012.

16.

Špehar Luka

2013.

17.

Špoljar Konti Karlo

2012.

18.

Vuletić Marin

2011.

19.

Zdjelar Marko

2012.

20.

Zeljko Marin

2011.

21.

Žganec Laura

2012.

           

od pon do pet svaki dan 18:30 - 20:00

suhi trening 18:30 - 19:00

           

MLAĐI KADETI 1

 
 

Prezime i ime

God.

1.

Buljan Tara

2011.

2.

Delić Kiara

2011.

3.

Horvat Ruđer

2011.

4.

Ivezić Erin

2011.

5.

Ivezić Eva

2011.

6.

Jovičić Filip

2010.

7.

Mikelić Mara

2011.

8.

Sokolić Marko

2011.

9.

Štefanec Mihael

2010.

10.

Zaradić Mateo

2011.

11.

Žugec Viktor

2011.

     

od pon do pet 9 - 10

od pon do pet 17 - 18:30

suhi treninzi po dogovoru

     

 

 

MLAĐI KADETI 2

 
 

Prezime i ime

God.

1.

Balen Nicolas

2011.

2.

Blažević Fran

2011.

3.

Bojanić Jan

2011.

4.

Goda Marin

2012.

5.

Hill Ulić Alex

2012.

6.

Janjić Ivan

2011.

7

Kos Ivan

2012.

8.

Lakić Lara

2012.

9.

Liković Domagoj

2011.

10.

Loina Josip

2012.

11.

Lončarić Luka

2011.

12.

Milković Loris

2011.

13.

Popović Adela

2012.

14.

Popović Karla

2012.

15.

Posavec Vito

2012.

16.

Prosinečki Vito

2011.

17.

Prtenjača Julija

2012.

18.

Turčinović Vanja

2012.

     

od pon do pet 9 - 10

od pon do pet 18:30 - 20 sati

suhi treninzi po dogovoru

KADETI

 

Prezime i ime

God.

1.

Begić Jelena

2009.

2.

Božić Marko

2009.

3.

Brajković Bruno

2009.

4.

Dabanović Mila

2009.

5.

Delić Karlo

2009.

6.

Fabijanac Zora

2009.

7.

Hojski Marko

2009.

8.

Hren Petar

2010.

9.

Ivanović Karlo

2009.

10.

Juričić Maja

2009.

11.

Kanižaj Juraj

2008.

12.

Knežević Anamarija

2009.

13.

Konrad Kralj

2008.

14.

Kos Luka

2009.

15.

Martinec Lovro

2009.

16.

Matić Mihael

2009.

17.

Matković Vito

2008.

18.

Momčilović Vanja

2009.

19.

Mušanić Dominik

2009.

20.

Posavec Karla

2009.

21.

Rafaeli Bruno

2008.

22.

Smojver Lovro

2009.

23.

Stojević Toni

2009.

24.

Šijaković Eleni

2010.

25.

Štander Matej

2009.

26.

Vrbanac Jurja

2009.

27.

Žabek Martin

2010.

           
           

                     od pon do sub 7 - 9 sati
                     od pon do pet 15 - 17 sati
                     suhi treninzi po dogovoru

USAVRŠAVANJE 1

 

 

 

1.

Bilušić Matej

2009.

2.

Blagajčević Emil

2008.

3.

Borojević Vanja

2009.

4.

Crnek Eleonora

2002.

5.

Čvorak Krsto

2012.

6.

Čvorak Petar

2009.

7.

Čvrljak Korina

2009.

8.

Drobne Mark

2010.

9.

Đorđević Dominik

2011.

10.

Fran Kovač Kalođera

2010.

11.

Golubić Maks

2009.

12.

Hećimović Dino

2008.

13.

Hećimović Ema

2005.

14.

Ivezić Lara

2008.

15.

Keglević Karlo

2007.

16.

Lončarek Tin

2007.

17.

Lukačević Marko

2003.

18.

Majsec Martin

2004.

19.

Marković Paola Sara

2009.

20.

Maros Stjepan

2009.

21.

Milas Ivan

2005.

22.

Milas Toni

2006.

23.

Obrč Lukas

2009.

24.

Petrović David

2009.

25.

Pischiutta Marko

2009.

26.

Popović Juran

2006.

27.

Popović Karla

2007.

28.

Puhar Josip

2007.

29.

Raić Lucijan

2009.

30.

Šuvar Frano

2010.

     
 

PON - SRI - PET  17 - 18 SATI

 
 

PON - SRI - PET 9 - 10 SATI

 

 

 

USAVRŠAVANJE 2

 

 

 

1.

Adrušić Mihael

2009.

2.

Balint - Feudvarski Luka

2010.

3.

Bengez Gita

2008.

4.

Bengez Paula

2007.

5.

Brkić Klara

2010.

6.

Brkić Marko

2007.

7.

Crnković Marko

2009.

8.

Čorba David

2010.

9.

Drašković Noa

2006.

10.

Drašković Timon

2009.

11.

Đaković Ivan

2011.

12.

Fabeta Tin

2007.

13.

Gerovac Anja

2011.

14.

Iharoš Sven

2009.

15.

Jambrošić Karlo

2009.

16.

Jovanović Mak

2010.

17.

Keserović Hermina

2010.

18.

Korenika Martin

2009.

19.

Kuljko Matija

2009.

20.

Mihalić Mihael

2010.

21.

Miholjek Bono

2009.

22.

Mišura Toni

2007.

23.

Pap Marta

2010.

24.

Periša Gabrijel

2011.

25.

Samardžija Marko

2007.

26.

Šmit Oskar

2011.

27.

Švagelj Filip

2011.

28.

Valčić Lukas

2009.

29.

Valčić Marin

2009.

30.

Vinac Dunja

2010.

     
 

UTO - ČET 17 - 18 / SUB 9 - 10 SATI

 
 

PON - SRI - PET 9 - 10 SATI

 
1. EKIPA
     

1.

Babić Franka

2008.

2.

Benko Pavao

2006.

3.

Gavrić Gabriela **

2004.

4.

Gavrić Mihaela

2004.

5.

Gradiški Leon

2007.

6.

Hren Mia

2007.

7.

Ivanović Helena

2007.

8.

Iveković Matea

2006.

9.

Juras Ana

2008.

10.

Juras Tonka **

2005.

11.

Juričić Dario

2006.

12.

Kluk Iva

2005.

13.

Margetić Pavao

2006.

14.

Marinov Ana

2007.

15.

Martinović Nikša

2008.

16.

Peić Eva

2008.

17.

Pelin Patrik

2007.

18.

Popović Leda

2008.

19.

Potlaček Ana

2006.

20.

Radić Tara

2004.

21.

Savanović Iva

2008.

22.

Starčević Magdalena

2005.

23.

Španiček Stela

2004.

24.

Veličković Jakša Bepo

2006.

25.

Vrdoljak Toni

2006.

26.

Zaradić Ana

2007.

27.

Žerjav Sven

2006.

     

od pon do sub 7 - 9 sati

od pon do pet 15 - 17 sati

 

 

SENIORI
     

1.

Bićanić Vedran

1986.

2.

Benčić Andriana

1988.

3.

Čulina Nika

2001.

4.

Gulin Antonia

1997.

5.

Habazin Dominik

2002

6.

Kužnar Saša

1989.

7.

Lovrić Iva

2002.

8.

Lučić Ana

2001.

9.

Martinić Matija

2001.

10.

Mormil Klara

2001.

11.

Omićević Adrijan

1995.

12.

Omićević Antonio

1995.

13.

Radić Ana

1994.

14.

Sajfert Ivana

2003.

15.

Todorović Mario

1988.

16.

Tomičić Stefan

2001.

     

od pon do sub 7 - 9 sati

od pon do pet 15 - 17 sati

suhi treninzi za sve uto – čet – sub 9 – 10
uto – čet 17 – 18 sati